YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: 2. Bundesliga

22:30FC Koln - Magdeburg -:-

ALMANYA: 3. Liga

21:00Wehen - Uerdingen -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

23:00Aurora - Destroyers 5:0
23:00Blooming - San Jose 1:3
23:00Bolivar - Real Potosi 8:0
23:00Nacional Potosi - The Strongest 2:3
23:00Royal Pari - Oriente Petrolero 1:0
23:00Sport Boys - J. Wilstermann 2:1
23:00U. Sucre - Guabira 2:1

CEBELİTARIK: Premier Division

22:30Gibraltar United - St Josephs -:-

CEZAYİR: Cezayir Kupası

16:00Amal Bou Saada - Boumahra -:-
16:00Bazer Sakhra - CR Beni Thour -:-
16:00Chellala - Khenchela -:-
16:00El Bayadh - Mlila -:-
16:00Ghir Abadla - Harrach -:-
16:00Hamra Annaba - Village Moussa -:-
16:00Rouisset - JSM Tiaret -:-
16:00SA Setif - CRB Kais -:-
19:00Bejaia - Skikda -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

20:00Jablonec - Slavia Prag -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

21:00Aarhus - Hobro -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura-Playofflar

00:00Alianza FC - Santa Tecla 1:2

FRANSA: Lig 1

23:00Lyon - Monaco 3:0
23:00ErtelendiMarsilya - Bordeaux -:-

FRANSA: Lig 2

22:45Valenciennes - Metz -:-

GAMBİYA: GFA League

19:00Gamtel - Armed Forces -:-
19:00Hawks - Fortune -:-
19:00Samger - Tallinding United -:-
19:00Wallidan - Ports Authority -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:30Bloem Celtic - Highlands -:-

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:00Tshakhuma - Ajax Cape Town -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

20:00Apollon - AEK Larnaca -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture - Playofflar

01:00Arcahaie - Real du Cap 1:0
01:00Tempete - Don Bosco -:-

HOLLANDA: Reserve League

20:30Jong Dordrecht - Jong FC Eindhoven -:-
20:30Jong Helmond - Jong Roda -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura-Playofflar

01:00Motagua - Olimpia 0:1

IRAK: Süper Lig

14:00Al Hussein - Al Minaa -:-
14:00Naft Al Junoob - Al Naft -:-
14:30Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-
18:00Al Zawraa - Alsinaat Alkahrabaiya -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

22:45Derby - Nottingham -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

22:45Haringey - Carshalton -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Bristol City U23 - Watford U23 -:-
16:00Cardiff U23 - Colchester U23 -:-
16:00Ipswich U23 - Charlton U23 -:-
16:00Leeds U23 - Barnsley U23 -:-
16:00Nottingham U23 - Crewe U23 -:-
16:00Sheffield Wed U23 - Hull U23 -:-
17:00Sheffield Utd U23 - Burnley U23 -:-
22:00Bolton U23 - Birmingham U23 -:-

İNGİLTERE: FA Kupası

22:45Southport - Tranmere -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

22:00Arsenal U23 - Blackburn U23 -:-
22:00Leicester U23 - Chelsea U23 -:-
22:00Norwich U23 - Sunderland U23 -:-
22:00Stoke U23 - Aston Villa U23 -:-
22:00Swansea U23 - Liverpool U23 -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Alaves - Ath. Bilbao -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

22:00M. Haifa - M. Tel Aviv -:-

İSRAİL: Leumit League

20:00Ashkelon - M. Nazareth -:-
20:00Hapoel Iksal Imad - Ramat Hasharon -:-
20:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-

İTALYA: Serie A

22:30Atalanta - Lazio -:-

İTALYA: Serie B

23:00Brescia - Lecce 2:1
23:00Verona - Pescara -:-

İTALYA: Serie C - Group C

22:45Matera - Catanzaro -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Mount Pleasant - Tivoli 1:1
23:00UWI - Humble Lions 1:0
01:00Cavalier - Dunbeholden 1:1
03:00Arnett Gardens - Reno 1:1
03:00Waterhouse - Portmore 1:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura-Playofflar

00:30Ind. Medellin - Junior 3:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura - Final

03:55Herediano - Saprissa 2:2

LİBYA: Premier Lig

16:00Al Taawun - Al Hilal -:-
16:00Al Tahaddi - Al Sadaqa -:-

MALTA: Premier Lig

20:00Balzan - Hibernians -:-
22:00Valletta - Hamrun -:-

MEKSİKA: Primera División - Apertura-Playofflar

03:30Cruz Azul - Club America 0:2

MISIR: Premier Lig

20:00Al Ahly - Nogoom FC -:-

MORİTANYA: Super D1

20:00Deuz - Ksar -:-

PAKİSTAN: Premier League

10:00KRL FC - WAPDA -:-
10:00Pakistan Navy - Pakistan Air Force -:-
13:00Karachi Port Trust - Pakistan Army -:-
14:00Ashraf Sugar - Afghan FC -:-

PERU: Primera División - Playofflar

00:00Sporting Cristal - A. Lima 3:0

POLONYA: Ekstraklasa

20:00Legnica - Lechia -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Sporting - Nacional 5:2

PORTEKİZ: Segunda Liga

23:15Academica - Famalicao -:-

ROMANYA: Liga 1

21:00Viitorul Constanta - CFR Cluj -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

15:00Zemun - Din. Vranje -:-
17:00Mladost - Rad -:-
17:00Napredak - Radnicki Nis -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

15:00ErtelendiZarkovo - Teleoptik -:-

SUDAN: Premier Lig

16:00Al Shorta - Merreikh El-Fasher -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:20Ohod - Al Qadisiya -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Kinondoni MC - Tanzania Prisons -:-
16:00Mbao - Mwadui -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:00Fenerbahçe - Erzurum BB -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

20:30Levadiakos - PAOK -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan