Futbol » 08.05.2024 » Hepsi
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00Real Madrid - Bayern 2:1AVRUPA: Avrupa Konferans Ligi - Playofflar
19:45Club Brugge - Fiorentina 1:1TÜRKİYE: Türkiye Kupası
20:30Karagümrük - Trabzonspor 0:4ABD: US Open Kupası
02:00Pittsburgh - FC Tulsa 0:102:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. 3:0
03:00Houston Dynamo - Detroit 3:4pen
03:30FC Dallas - Memphis 1:0
05:00Orange County SC - Loudoun 1:2
05:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots 1:0
05:30Sacramento Republic - Monterey Bay 2:0
ALMANYA: Regionalliga North
19:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II 6:220:00Havelse - Kilia Kiel 3:4
20:30SC Weiche-08 - Bremer 4:4
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Flensburg - Neumunster 0:120:00Heider SV - Nordmark Satrup 3:1
20:30Hohenwestedt - Eckernforder SV 2:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
20:00BSV Rehden - Eintracht Celle 3:120:00Eilvese - Bornreihe 5:0
20:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen 2:3
21:00Heeslinger - Egestorf-Langreder 1:2
ALMANYA: Oberliga Hessen
20:15Eddersheim - Friedberg 0:220:30Hunfelder - Hanauer SC 1:0
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
19:30Hollenbach - Essingen 3:120:00Oberachern - Offenburger 3:1
20:00Reutlingen - Grossaspach 0:2
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
20:00SW Essen - Uerdingen 6:420:30Frintrop - Hamborn 4:0
20:45Buderich - Baumberg 0:3
ANGOLA: Girabola League
17:00CD Lunda Sul - Interclube 0:117:00Santa Rita - Wiliete 0:0
17:00Sao Salvador - Desportivo Huila 0:0
17:00Uniao de Malanje - Kabuscorp 1:2
17:30Academica - Libolo 0:1
18:00Petro - Sporting de Cabinda 3:0
18:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis 1:0
ARJANTİN: Primera Nacional
21:00Patronato - San Miguel 0:1ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Barrancas - Atletico Pilar 0:1ARJANTİN: Copa Argentina
21:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto 1:000:05Colon - Los Andes 2:1
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:121:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 0:1
21:00Huracan 2 - Lanus 2 0:1
21:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 0:2
ARNAVUTLUK: Süper Lig
17:00Din. Tirana - Egnatia 0:117:00Erzeni - Teuta 0:3
17:00Kukesi - Partizani 0:1
17:00Skenderbeu - Laci 1:1
17:00Tirana - Vllaznia 0:0
ARNAVUTLUK: First Division
17:00Besa - Flamurtari 1:017:00Burreli - Apolonia Fier 2:1
17:00Kastrioti - Korabi Peshkopi 4:2
17:00Luzi - Vora 3:3
17:00Tomori Berat - Lushnja 0:2
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
03:00La Fama - Real Koyari 8:1AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
16:30Norveç U17 K - Fransa U17 K 0:819:30İsveç U17 K - İngiltere U17 K 1:5
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
13:00ErtelendiThornton Redbacks - Kahibah -:-13:00ErtelendiWest Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels 1:2AVUSTURYA: Burgenland
20:30Klingenbach - Edelserpentin 2:2AVUSTURYA: Karnten
19:00SC Landskron - SV Spittal 2:519:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt 3:1
20:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg 0:1
20:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) 1:0
20:00Volkermarkt - Kottmannsdorf 0:2
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:30Weisskirchen - Dietach 0:0AVUSTURYA: Salzburg
18:30Union Henndorf - Strasswalchen 0:419:00Eugendorf - Thalgau 1:4
20:00Adnet - SAK 1914 0:4
20:00Grodig - Burmoos 1:0
20:00Puch - UFC Hallein 0:0
20:15Seekirchen - Kuchl 4:0
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
20:00Kematen - Innsbrucker AC 5:2AVUSTURYA: Vorarlberg
19:00Lochau - FC Lustenau 1:3AZERBAYCAN: I Liqa
14:00Iravan - Difai Agsu 0:0BAHREYN: Premier Lig
19:00Al-Muharraq - East Riffa 2:219:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama 1:2
19:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah 0:1
BARBADOS: Premier League
02:00Deacons - Brittons Hill 2:004:00Paradise SC - Kickstart 0:0
BELÇİKA: Pro League U21
19:00Oostende U21 - Lommel SK U21 5:0BEYAZ RUSYA: Kupası
18:00Zhodino - Isloch 1:1uz20:45Neman - Din. Minsk 2:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:00Zorka-BDU K - Dynamo Brest K 3:015:00Bobruichanka K - Dyussh-Polesgu K 11:0
16:00Minsk FK K - FC Gomel K 9:0
18:00Beyaz Rusya U19 K - Dnepr Mogilev K 3:0
BOSNA HERSEK: Kupası
19:00Zrinjski - Borac Banja Luka 1:0BOTSVANA: Premier League
16:00Holy Ghost - Police XI 1:016:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels 1:1
16:00Nico United - Security Systems 2:1
16:00Orapa United - Matebele 1:2
16:00Tafic FC - Masitoaka 0:2
16:00VTM FC - Township Rollers 0:4
BREZİLYA: Serie B
03:00Botafogo SP - Mirassol 0:0BREZİLYA: Gaucho 2
21:00ErtelendiEC Cruzeiro - GE Gloria -:-BREZİLYA: Matogrossense 2
01:30Paulistano FC - Rondonopolis EC 0:9BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
23:00Vilhena EC - Porto Velho 2:5BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
02:00Progresso - Sao Raimundo RR 0:1304:00Monte Roraima - Atl. Roraima 3:0
BREZİLYA: Brasileiro U20
21:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 2:121:00Bahia U20 - Ceara U20 1:2
21:00Botafogo U20 - Goias U20 2:2
21:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 2:2
21:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 2:2
21:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 1:5
22:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 0:4
BREZİLYA: Baiano U20
21:00Catuense U20 - Juazeirense U20 2:121:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 1:2
BREZİLYA: Brasiliense U20
21:00Real Brasilia U20 - Samambaense U20 4:0BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Nacao U20 1:0BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00Petrolina U20 - Atletico Torres U20 2:0BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
01:00ErtelendiSantos K - Gremio K -:-BULGARİSTAN: Third League - South-West
18:00Chavdar Etropole - Rilski Sportist 0:318:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik 3:3
18:00Hebar 2 - Botev Ihtiman 1:2
18:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy 0:2
18:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III 2:1
18:00Oborishte - Kyustendil 4:0
18:00Razlog - Bansko 1:0
18:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli 2:1
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 1:1
18:30Balkan Botevgrad - Vihren 0:2
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00Septemvri Tervel - Ludogorets III 1:0BURUNDİ: Coupe du President
16:00Le Messager Ngozi - Bumamuru 1:016:00Vital O - Deira 1:0
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
22:00Magpies - Manchester 62 3:1ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:30Prostejov - Pribram 2:111:30Sparta Prag B - Lisen 1:3
18:00Vyskov - Jihlava 0:1
18:30Chrudim - Dukla Prag 0:2
18:30Taborsko - Opava 2:1
18:30Varnsdorf - Kromeriz 3:2
19:00Brno - Zizkov 0:2
19:00Vlasim - Sigma Olomouc B 0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:30Bzenec - Vsetin 1:0ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Havirov - Jesenik 1:118:00Bridlicna - Polanka nad Odrou 0:2
18:30Frenstat p. R. - Vratimov 2:5
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:15Olesnik - Trebon 3:016:00Protivin - FC Semice 1:2
18:00Drazice - Junior Strakonice 1:4
18:00Jankov - Tyn nad Vltavou 2:3
18:00Malse Roudne - Trhove Sviny 11:0
18:00Milevsko - Mirovice 2:1
18:00TJ Osek - Trebetice 1:5
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
16:00Touzim - Kralovske Porici 2:4ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
18:00Lazne Belohrad - Solnice 1:618:00Libcany - Jaromer 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem 2:0ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
15:00Zruc - Kosutka Plzen 2:2ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
15:30Frydek-Mistek U19 - Karvina U19 3:0ÇEK CUMHURİYETİ: Czech Cup Women
13:45Slavia Prag K - Slovacko K 2:0DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
22:00Vega Real - Atletico Pantoja 1:123:00Delfines Del Este - Cibao 1:0
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00Bosna Hersek U16 - Yunanistan U16 0:215:00Macaristan U16 - Slovenya U16 3:2pen
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
17:00Anderlecht U23 (Bel) - Genk U23 (Bel) 5:2DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı - Kadınlar
21:00SFK Riga K (Lat) - Gintra K (Ltu) 1:3EKVADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:103:00Manta - San Antonio 1:1
23:30Guayaquil City - Cuniburo 0:2
ERMENİSTAN: First League
15:00Onor - Ararat 2 2:2ESTONYA: Kupası
18:00Paide - Kalju 3:120:30Levadia - Viimsi JK 1:0uz
FAROE ADALARI: 1. Deild
20:30Runavik 2 - FC Suduroy 1:1FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup
20:00Vikingur - Argir 3:0uzFAS: Coupe du Trone
20:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra 2:1FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30Stella Adjame - Korhogo 3:019:00SO Armee - Academie de FAD 3:2
19:00Sporting Gagnoa - AS Denguele 0:0
21:00Zoman - Bouake 1:2
FİLİPİNLER: PFL
10:45Kaya - Philippine Air Force 9:0FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
18:30Poxyt - Tampere Utd 0:5FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
18:00Atlantis - JaPS 3:118:00OLS Oulu - SJK 1:2
18:30GBK Kokkola - Oulu 0:3
18:30Honka - PK-35 1:2
18:30KaPa 1924 - JBK 0:1pen
18:30Kultsu - Lahti 0:7
18:30Mikkeli 2 - Mikkeli 0:3
18:30SalPa - Ekenas 2:3pen
18:30Vaajakoski - KTP 0:5
18:30VIFK - SJK Akatemia 1:2
19:00Ilves 2 - Inter Turku 0:3
19:00Lahden Reipas - Haka 1:5
19:00VJS - Gnistan 3:0
19:30MuSa - TPV 2:0
20:00EBK - Keski-Uusimaa 2:0
20:10Toolon Taisto - KaPa 1:2pen
20:30NJS - EPS 0:3
20:45MiPK - PEPO 1:4
FRANSA: Bayanlar 1. Küme
17:30Bordeaux K - Lyon K 2:117:30Fleury 91 K - Montpellier K 2:3
17:30Guingamp K - Le Havre K 3:4
17:30Paris FC K - Dijon K 0:1
17:30Reims K - PSG K 2:1
17:30St Etienne K - Lille K 1:1
GANA: Premier Lig
18:00Berekum Chelsea - Hearts Of Oak 0:3GİNE: Ligue 1
19:00Kamsar - Horoya 1:0GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Golden Arrows - Mamelodi 0:020:30Orlando - Chippa United 2:0
20:30Polokwane - Richards Bay 0:0
20:30Stellenbosch - AmaZulu 0:0
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:101:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
03:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) 1:1
03:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) 2:2
03:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) 1:0
05:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) 1:1
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:201:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
03:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) 1:5
03:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) 0:3
03:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) 2:1
05:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) 3:0
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
18:00Zakakiou - Apollon 1:5IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Erbil 0:015:45Newroz - Al-Qassim 2:1
18:00Naft Al-Basra - Al Wasat 1:0
20:15Al Najaf - Al Talaba 2:0
22:30Al Kahraba - Al Shorta 2:2
İNGİLTERE: League One - Playofflar
22:00Peterborough - Oxford Utd 1:1İRAN: Division 1
16:45Ario Eslamshahr - Darya Babol 0:017:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman 0:0
17:00Mes Soongoun - Saipa 1:1
17:30Chadormalu - Khooshe Talaee 1:0
17:30Shahre Raz - Fajr Sepasi 0:1
18:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0
18:00Naft M.I.S - Damash Gilan 2:2
18:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran 3:1
İSPANYA: Primera Federacion Women - Terfi Playofflar
19:00CA Osasuna K - Alhama K 0:120:00Espanyol K - SE AEM K 2:1
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
20:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale 3:320:00FBK Karlstad - Nordic United 1:3
20:00Karlstad - Karlbergs 2:1
20:30Taby - Hammarby TFF 0:4
21:00Orebro Syr. - Sollentuna 0:2
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
19:30Ljungskile - Trollhättan 1:520:00Ariana - Rosengard 2:2
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
20:00Hammarby K - Norrkoping K 2:020:00Vaxjo DFF K - Hacken K 0:3
İSVİÇRE: Promotion League
20:30Cham - Rapperswil 1:2İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
21:00Terre Sainte - Lausanne II 1:3İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
20:30Gossau - Kreuzlingen 2:2İZLANDA: Besta deild Women
21:00Breidablik K - Stjarnan K 5:121:00Hafnarfjordur K - Throttur K 1:0
21:00Keflavik K - Valur K 1:2
KAMBOÇYA: CPL - Şampiyona Playoffları
14:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown 0:514:00Svay Rieng - Visakha 5:1
KANADA: Championship
04:00Cavalry - Vancouver Whitecaps 1:2KARADAĞ: Druga Liga
20:00FK Podgorica - Kom Podgorica 2:3KARADAĞ: Kupası
17:00Rudar - Buducnost 0:018:00Jezero - Decic 1:0
KATAR: Emir Cup
17:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha 4:3uzKAZAKİSTAN: Kupası - Playofflar
16:00Atyrau - Kairat Almaty 3:116:00Tobol - FC Astana 1:0
18:00Ordabasy - Aktobe 1:2uz
18:00Yelimay Semey - Kyzylzhar 1:0
KENYA: Super League
13:00Mulembe United - Rainbow 2:115:00ErtelendiKisumu All-Stars - Assad -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:30Alay Osh - Muras United 1:1KOLOMBİYA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena 2:0KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:00ErtelendiCeleste - AC Rangers -:-17:00ErtelendiRenaissance - Etoile de Kivu -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
04:00San Carlos - Saprissa 0:305:00Liberia - Grecia 1:0
00:00Guanacasteca - Zeledon 4:0
LİHTENŞTAYN: Liechtenstein Cup
20:00Vaduz - Triesenberg 5:0LİTVANYA: Kupası
18:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai 1:2uzMALTA: FA Trophy
20:00Birkirkara - Sliema 0:1uzMAURİTİUS: Super League
17:30Pamplemousses - Grande Riviere 1:0MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
20:00Deportiva Venados - Tampico Madero 0:0MISIR: Division 2 A - Düşme Grubu
16:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt 2:116:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen 2:2
16:30Makadi - Nogoom FC 0:0
MISIR: Division 2 A - Terfi Grupları
16:30Haras El Hodood - Al Qanah 0:016:30La Viena - Tanta 2:0
16:30Proxy - Ghazl El Mahallah 1:3
16:30Wadi Degla - Raya 1:1
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
17:00Drochia - Sparta Selemet 1:217:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri 2:2
17:00Victoria - Univer Comrat 4:1
MYANMAR: MNL League Cup
12:30Glory Goal - Rainbow 2:112:30Kachin United - Rakhine United 0:5
NİJER: Super Ligue
18:15ASFAN - Police 0:018:15Tahoua - Douanes Niamey 1:2
NORVEÇ: NM Kupası
19:00Eidsvold - Sandnes 3:519:00Lysekloster - KFUM Oslo 2:3uz
19:00Molde - Sarpsborg 08 4:2
19:00Raufoss - Fredrikstad 2:3
19:00Stabaek - Bryne 5:1
19:00Vålerenga - HamKam 3:2pen
20:05Levanger - Viking 4:2uz
NORVEÇ: Kupa - Bayanlar
16:30Mjolner K - Honefoss K 0:119:00Bjornevatn K - Porsanger K 3:0
19:00Fana K - Fyllingsdalen K 0:1
19:00Grei K - KFUM Oslo K 1:2
19:00Klepp K - Viking K 0:3
19:00Kongsvinger K - Frigg K 1:2
19:00Krokelvdalen K - Tromsø K 0:6
19:00Snogg K - Start K 1:3
19:00Strömsgodset K - Odd K 1:2
19:00Tynset K - Tiller K 1:3
19:15Volda K - Herd K 5:3
20:00Grimstad K - Arendal K 4:0
20:00LSK Kvinner 2 K - Ham-Kam K 0:2
20:00Sandefjord K - Ovrevoll Hosle K 0:2
20:00Sarpsborg 08 K - Nanset K 4:1
20:00Sola K - Avaldsnes K 0:2
PERU: Liga 2
23:30ADA Jaen - San Marcos 0:2ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
17:00Selimbar - Mioveni 2:217:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc 3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
18:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui 2:0ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
18:00Bucovina Radauti - FC Bacau 1:318:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava 2:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
18:00Braila - CSM Ramnicu Sarat 1:418:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca 0:3
18:00Vointa Limpezis - Sutesti 0:5
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
15:00Metalul Buzau - Unirea Branistea 4:018:00CSM Focsani - Sporting Liesti 4:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
18:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea 3:118:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja 1:2
18:00Inainte Modelu - Voluntari 2 0:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
18:00Afumati - LPS HD Clinceni 5:118:00Calarasi - Agricola Borcea 2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
18:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza 1:218:00Moreni - FC Pucioasa 1:0
18:00Muscel - Paulesti 2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
18:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu 5:218:00Popesti Leordeni - CS Blejoi 1:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00V. Curita - SR Brasov 1:0ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
18:00Curtisoara - Calimanesti 2:018:00Sporting Rosiori - Horezu 1:4
18:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava 1:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00Avantul Periam - Socodor 4:0ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda 2:2ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
18:00ACS Medias - Unirea Ungheni 0:118:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia 6:0
ROMANYA: Romanian Cup Women
11:00CSM Alexandria K - Gloria 2018 Bistrita K 0:213:00Bihor K - Rapid Bucuresti K 1:4
14:00Vasas Odorhei K - Univ. Craiova K 5:1
15:00Ol. Cluj K - Csikszereda M. Ciuc K 3:2
18:00Politehnica Timisoara K - Banat K 1:1
18:00Targu Mures K - Farul Constanta K 5:1
RUSYA: FNL
17:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow 1:218:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk 0:0
19:00Kamaz - Yenisey 1:1
19:30Dynamo Makhachkala - Khimki 1:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
16:00Kaluga - D. Bryansk 1:2RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 1:1SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları
17:00Napredak - Partizan 3:317:00TSC - Radnicki 1923 4:3
19:00Vojvodina - Cukaricki 2:3
19:30Mladost - Crvena zvezda 0:1
SIRBİSTAN: Prva Liga - Düşme Grubu
18:00Radnicki Beograd - Mladost GAT 0:218:00Vrsac - Metalac 1:0
20:00Kolubara - Dubocica 1:1
20:00Sloboda - RFK Novi Sad 3:3
SİERRA LEONE: Premier League
19:30Luawa - Wilberforce Strikers 0:120:00Bo Rangers - Bai Bureh Warriors 1:1
SLOVAKYA: 4. liga - East
11:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko 5:011:30Lok. Kosice - Kechnec 4:3
11:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom 3:3
11:30Poprad - Velky Saris 8:1
11:30Sabinov - Gerlachov 3:1
11:30Sokol Lubotice - Medzilaborce 2:2
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
12:00Trnava K - Ruzomberok K 2:1SOMALİ: National league
15:30Badbaado - Elman 1:2SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55Al Taraji - Al Jandal 1:119:40Al Orubah - Al Arabi 1:0
20:50Al-Qaisumah - Al Batin 2:2
ŞİLİ: Primera Division Women
18:00Deportes Iquique K - Antofagasta K 2:018:00S. Morning K - A. Italiano K 5:0
22:30Everton K - Coquimbo K 0:1
22:30U. Catolica K - Cobresal K 2:2
22:30U. De Chile K - U. Espanola K 3:0
23:00Palestino K - Colo Colo K 0:5
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Mashujaa - Kinondoni MC 3:019:00Young Africans - Kagera Sugar 1:0
TAYLAND: Thai FA Cup
14:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City 3:115:00Bangkok Utd - Udon United 5:0
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
00:00Port Of Spain - 1976 Phoenix FC 3:2TUNUS: Kupası
16:30OC Kerkennah - Esperance Tunis 2:1uzTÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00Ahal - Arkadag 0:415:00Kopetdag Asgabat - Merw 2:0
16:00Nebitci - Altyn Asyr 0:5
UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - NEC FC 1:116:00Villa - Wakiso Giants 3:2
19:00Vipers - Express 1:0
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
12:00Shakhtar K - Ladomir K 2:0UMMAN: Professional League
16:45Sur Club - Ibri 2:119:30Sohar - Al-Shabab 3:1
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00Quang Nam - Cong An 2:014:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh 2:0
14:00Khanh Hoa - Hai Phong 2:4
14:00Nam Dinh - Binh Duong 3:1
15:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa 2:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00Aiolikos - Kampaniakos 1:216:00Giouchtas - Panathinaikos B 2:1
16:00Iraklis 1908 - Karditsa 0:0
16:00Kozani - PAOK B 3:1
16:00PAE Egaleo - Olympiakos B 1:1
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.