Futbol » 15.05.2024 » Hepsi
FRANSA: Lig 1
22:00Nice - PSG -:-22:00Reims - Marsilya -:-
İNGİLTERE: Premier League
21:45Brighton - Chelsea -:-22:00Manchester Utd - Newcastle -:-
İSPANYA: LaLiga
23:00Girona - Villarreal -:-20:30Sevilla - Cadiz -:-
20:30Vallecano - Granada -:-
23:00Celta Vigo - Ath. Bilbao -:-
23:00Getafe - Atl. Madrid -:-
ABD: USL Championship
02:00North Carolina - Loudoun -:-ABD: MLS Next Pro
19:00Columbus Crew 2 - Orlando City B -:-ABD: USL League Two
01:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles -:-02:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers -:-
02:00Salem City - Tobacco Road -:-
00:00Birmingham 2 - East Atlanta -:-
ALMANYA: Regionalliga Bayern
18:30Fürth II - Illertissen -:-ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
20:00Arminia Hannover - Emden -:-20:30Eintracht Celle - Rotenburger -:-
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
20:15Schafhausen - Hennef -:-ALMANYA: Bundesliga Gençler - Playofflar
19:30B. Monchengladbach U19 - Hoffenheim U19 -:-ANGOLA: Girabola League
20:00Petro - Primeiro de Agosto -:-ARJANTİN: Torneo Federal
19:00Argentino MM - Deportivo Camioneros -:-20:00Ferro Gen. Pico - San Martin Mendoza -:-
21:00Olimpo - Kimberley -:-
21:15Sol de America - Juventud Antoniana -:-
21:30Boca Unidos - San Martin Formosa -:-
21:30Circulo Deportivo - Villa Mitre -:-
21:30Sansinena - Santamarina -:-
22:00Deportivo Rincon - Germinal -:-
22:00Gutierrez Mendoza - Juventud U.U. -:-
22:00Sportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Central Ballester - Club Lujan -:-21:30Claypole - Atlas -:-
ARJANTİN: Copa Argentina
21:00Gimnasia Mendoza - CA Mitre -:-23:15Almirante Brown - San Martin Tucuman -:-
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Barracas Central 2 - Argentinos Jrs 2 -:-21:00Ind. Rivadavia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
21:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
21:00Racing Club 2 - Rosario Central 2 -:-
21:00River Plate 2 - Banfield 2 -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00River Plate K - Ferro K -:-AVRUPA: Premier League International Cup - Playofflar
21:00Crystal Palace U21 - Jong PSV -:-AVRUPA: Premier League (Crimea)
15:00Gvardiya - TSK Simferopol -:-16:00Alushta-Crimea - Ocean Kerch -:-
16:30Kyzyltash - GFK Yalta -:-
19:00Sparta-KT - Inkomport -:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Playofflar
18:00İngiltere U17 K - Polonya U17 K -:-18:00İspanya U17 K - Fransa U17 K -:-
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
12:00Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
01:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) -:-04:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) -:-
AZERBAYCAN: I Liqa
16:00Difai Agsu - Moik Baku -:-16:00Karvan - Mingachevir -:-
16:00Zaqatala - Iravan -:-
BAHREYN: Premier Lig
19:30Al-Ahli Manama - Al-Shabbab -:-19:30Busaiteen - Al-Rifaa -:-
19:30Manama Club - Al-Hidd -:-
19:30Sitra - East Riffa -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad -:-18:00Kozara - Laktasi -:-
18:00Kozarska Dubica - Leotar -:-
18:00Ljubic Prnjavor - Radnik Bijeljina -:-
18:00Modrica - BSK Banja Luka -:-
18:00Nevesinje - Zeljeznicar Banja Luka -:-
18:00Prijedor - Omarska -:-
18:00Romanija Pale - Sutjeska Foca -:-
18:00Slavija - Famos Vojkovici -:-
BOTSVANA: Premier League
16:00Holy Ghost - Township Rollers -:-16:00Jwaneng Galaxy - Matebele -:-
16:00Nico United - Morupule -:-
16:00Sua Flamingoes - Orapa United -:-
16:00Tafic FC - Police XI -:-
16:00VTM FC - Gaborone Utd -:-
BREZİLYA: Serie B
01:00Avai - CRB -:-01:00Vila Nova - Novorizontino -:-
03:30Botafogo SP - Chapecoense-SC -:-
03:30Coritiba - Guarani -:-
BREZİLYA: Mineiro 2
22:00Valeriodoce - Betim -:-BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
22:00Porto Velho - Vilhena EC -:-BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
02:00Progresso - Nautico FC -:-04:00Sao Raimundo RR - GAS -:-
BREZİLYA: Brasileiro U20
21:00America Mineiro U20 - Santos U20 -:-21:00Fluminense U20 - Cuiaba U20 -:-
21:00ErtelendiGremio U20 - Corinthians U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:30Goias U20 - Bahia U20 -:-
22:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 -:-
BREZİLYA: Acreano U20
23:00SC Humaita U20 - Sao Francisco U20 -:-01:00Andira U20 - Independencia U20 -:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
22:00Ipojuca U20 - Atletico Torres U20 -:-BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00Atletik Kuklen - Spartak Plovdiv -:-18:00Botev II - Yambol 1915 -:-
18:00Dimitrovgrad - Levski Karlovo -:-
18:00Karnobat - Asenovets -:-
18:00Lok. Plovdiv II - Sliven -:-
18:00Nesebar - Haskovo -:-
18:00Rodopa Smolyan - Sozopol -:-
18:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
18:00Sokol Markovo - Beroe II -:-
18:00Zagorets - Sekirovo Rakovski -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
18:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 -:-BULGARİSTAN: Kupa
19:00Ludogorets - Botev Plovdiv -:-BURUNDİ: Coupe du President
16:00Flambeau du Centre - Vital O -:-16:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-
BUTAN: Premier League
13:00Samtse - RTC -:-ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
20:30Slavia Prag - Plzen -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
18:00Vsechovice - Strani -:-ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
14:00Karvina U19 - Ostrava U19 -:-ÇİN: Super Ligi
14:35Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu -:-ÇİN: FA Cup
09:00Shanghai Changning - Yanbian Longding -:-DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
19:00Randers - Viborg -:-19:00Vejle - Lyngby -:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
21:00Brondby - Nordsjaelland -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
15:00İsviçre U18 - Avusturya U18 -:-EKVADOR: Serie B
23:00Cuniburo - Gualaceo -:-03:00Chacaritas - Vargas Torres -:-
23:00Nueve de Octubre - Leones del Norte -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
23:00FAS - Alianza FC -:-23:00Metapan - Municipal Limeno -:-
ENDONEZYA: Liga 1 - Playofflar
15:00Madura United - Borneo -:-ERMENİSTAN: Premier Lig
18:00Shirak - Ararat -:-ERMENİSTAN: First League
16:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh -:-16:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan -:-
16:00Noah 2 - Onor -:-
17:00Urartu 2 - FC Gandzasar -:-
FAS: Coupe du Trone
19:00Dcheira - FAR Rabat -:-22:00Khouribga - Mouloudia Oujda -:-
GANA: Premier Lig
18:00Dreams - Bechem United -:-GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) -:-01:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) -:-
03:30River Plate (Arg) - Libertad (Par) -:-
05:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) -:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) -:-03:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) -:-
03:00Defensa y Justicia (Arg) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:30Corinthians (Bra) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
05:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) -:-
GÜNEY KORE: K League 1
10:30Gwangju - Ulsan HD -:-GÜNEY KORE: K League 2
10:30Asan - Gimpo FC -:-10:30Bucheon - Ansan Greeners -:-
10:30Jeonnam - Seongnam -:-
13:00Anyang - Gyeongnam -:-
13:00Cheonan City - Seoul E-Land -:-
13:00Cheongju Jikji - Busan -:-
GÜNEY KORE: WK League Women
08:00Changnyeong K - Suwon FC K -:-08:00Gyeongju K - Seoul K -:-
08:00Incheon Hyundai Steel K - Boeun Sangmu K -:-
08:00Sejong Sportstoto K - Hwacheon K -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
19:00Telavi - Kolkheti 1913 -:-20:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:30Dusheti - Spaeri -:-15:30FC Gareji Sagarejo - Georgia -:-
15:30Khobi - Shturmi -:-
15:30Rustavi - Bolnisi -:-
18:00Loco. Tbilisi - Din. Tbilisi 2 -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00Baltimore - Ouanaminthe -:-23:00Tempete - Real Hope -:-
HIRVATİSTAN: Kupa
20:00Din. Zagreb - Rijeka -:-IRAK: Stars League
18:00ErtelendiKarbala - Al Shorta -:-İNGİLTERE: Women’s Super League
21:15Tottenham K - Chelsea K -:-İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45Aberdeen - Livingston -:-21:45Hibernian - Motherwell -:-
21:45St. Johnstone - Ross County -:-
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
21:30Kilmarnock - Celtic -:-21:45St. Mirren - Hearts -:-
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
22:05Hamilton - Inverness -:-İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
21:30Aberdeen K - Dundee Utd K -:-22:00Motherwell K - Hamilton K -:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
20:00Hearts K - Celtic K -:-20:00Hibernian K - Rangers K -:-
22:00Partick Thistle K - Glasgow City K -:-
İSRAİL: Liga Alef - Promotion Play Offs
20:00MS Tira - Ironi Baka -:-20:30M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Elfsborg - AIK Stockholm -:-20:00Halmstad - Hacken -:-
20:00Mjallby - Hammarby -:-
20:00Västerås SK - Värnamo -:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30Lausanne - Luzern -:-İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Zurich - Servette -:-İTALYA: Coppa Italia
22:00Atalanta - Juventus -:-İZLANDA: Kupası
21:00Akureyri - Vestri -:-İZLANDA: Besta deild Women
21:00Throttur K - Vikingur Reykjavik K -:-22:15Fylkir K - Breidablik K -:-
JAPONYA: J1 League
13:00Albirex Niigata - Yokohama M. -:-13:00Hiroshima - Kashima -:-
13:00Kashiwa - Shonan -:-
13:00Kobe - Avispa Fukuoka -:-
13:00Machida - C-Osaka -:-
13:00Nagoya - Tokyo -:-
13:00Sagan Tosu - Kawasaki -:-
13:00Sapporo - Iwata -:-
13:00Verdy - G-Osaka -:-
13:30Urawa - Kyoto -:-
KENYA: Premier League
15:00Bidco United - Ulinzi Stars -:-15:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar -:-
15:00KCB - Gor Mahia -:-
15:00Leopards - Police FC -:-
15:00Muhoroni Youth - Bandari -:-
15:00Muranga - Kariobangi Sharks -:-
15:00Nairobi City - Tusker -:-
15:00Shabana - Talanta FC -:-
15:00Sofapaka - Posta Rangers -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:30Neftchi Kochkor-Ata - Alga -:-17:00Muras United - Ilbirs -:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
23:00ErtelendiBucaramanga - Santa Fe -:-KOLOMBİYA: Liga Women
23:00Santa Fe K - Alianza K -:-KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
14:30Lubumbashi Sport - Dauphins Noirs -:-16:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club -:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:10Al-Fahaheel - Al Naser -:-LETONYA: Virsliga
17:30Valmiera - Auda -:-18:30Jelgava - RFS -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00Bourj FC - Safa -:-MACARİSTAN: Kupa
20:30Paks - Ferencvaros -:-MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
23:00Pachuca U23 - Necaxa U23 -:-MISIR: Premier Lig
16:00El Daklyeh - El Gounah -:-19:00Al Ahly - Arab Contractors -:-
19:00Pharco - Baladiyat El Mahalla -:-
19:00Pyramids - Ceramica Cleopatra -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Khangarid - Tuv Azarganuud -:-14:15Bavarians - FC Ulaanbaatar -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Ayeyawady - Hantharwady Utd -:-12:00Dagon - Silver Stars -:-
12:00Yadanarbon - Ispe FC -:-
12:30Myawady - Rakhapura United -:-
NİJERYA: NPFL
18:00Abia Warriors - Rivers United -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 2
19:00Madla IL - Vidar -:-NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
19:00Asane K - Kolbotn K -:-19:00Brann K - RØA K -:-
19:00LSK Kvinner K - Stabaek K -:-
19:00Lyn K - Arna-Bjørnar K -:-
20:05Vålerenga K - Rosenborg K -:-
PERU: Liga 2
23:15Carlos Stein - ADA Jaen -:-POLONYA: III Liga - Group I
17:00Wikielec - Zambrow -:-18:00Grodzisk M. - Concordia Elblag -:-
18:30Legionowo - Belchatow -:-
18:30LKS Lomza - Bron Radom -:-
18:30Pilica Bialobrzegi - Swit -:-
18:30Warta Sieradz - Legia II -:-
19:00Sulejowek - Pelikan -:-
19:00T. Mazowiecki - Jagiellonia II -:-
20:45Skierniewice - Mlawa -:-
POLONYA: III Liga - Group II
18:00Elana Torun - Cartusia Kartuzy -:-18:00Kleczew - Swinoujscie -:-
18:00Luzino - Pogon Szczecin II -:-
18:00Notec Czarnkow - Starogard Gdanski -:-
18:00Solec Kujawski - Unia Swarzedz -:-
18:00Sroda - Blekitni Stargard -:-
18:30Gedania Gdansk - Nowe Skalmierzyce -:-
18:30Swit Skolwin - Stolem Gniewino -:-
19:00Vineta W. - Zawisza -:-
POLONYA: III Liga - Group III
17:00Rakow II - Polkowice -:-18:00Carina Gubin - Goczalkowice Zdroj -:-
18:00Sleza Wroclaw - Starowice Dolne -:-
18:00Stilon Gorzow - Gornik Z. II -:-
18:00Z. Gora - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
18:30Unia Turza Slaska - Kluczbork -:-
19:00Pawlowice - Slask II -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
17:00Podhale Nowy Targ - KS Wieczysta Krakow -:-18:00Czarni Polaniec - Ostrowiec -:-
18:00Garbarnia - Avia Swidnik -:-
18:00Karpaty Krosno - Biala Podlaska -:-
18:00Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnow -:-
18:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm -:-
18:00Star Starachowice - Orleta Radzyn -:-
18:00Swidniczanka Swidnik - Wisloka Debica -:-
18:00Wislanie Jaskowice - Wiazownica -:-
ROMANYA: Kupası - Playofflar
20:30Hunedoara - Otelul -:-ROMANYA: Romanian Cup Women - Playofflar
13:00Csikszereda M. Ciuc K - Gloria 2018 Bistrita K -:-15:00Ol. Cluj K - Vasas Odorhei K -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
16:00Ufa - Murom -:-16:30Chelyabinsk - FK Novosibirsk -:-
18:00Veles Moscow - Rodina Moscow 2 -:-
19:00FK Chayka - M. Lipetsk -:-
19:00R. Volgograd - Krasnodar 2 -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
17:00Ulyanovsk - Kaluga -:-18:00Khimik - Mashuk -:-
18:00Kursk - Miass -:-
18:00Omsk - Tekstilshtik -:-
18:00S. Kostroma - D. Bryansk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Astrakhan - Legion Makhachkala -:-17:00Dynamo Makhachkala 2 - Maykop -:-
RUSYA: Kupası - Playofflar
20:45Zenit - CSKA Moscow -:-SİERRA LEONE: Premier League
19:30Mighty Blackpool - Bo Rangers -:-SOMALİ: National league
15:30Raadsan - Elman -:-SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55Al Safa - Al Jabalain -:-19:20Al-Qaisumah - Ohod -:-
20:50Al Ain - Al Adalah -:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
16:00Regar-TadAZ - Istiqlol Dushanbe -:-16:00Vakhsh - Ravshan -:-
TÜRKİYE: TFF 3. Lig - Playofflar
16:00Efeler 09 - Elazığspor -:-16:00Kütahyaspor - Erbaaspor -:-
16:00Muşspor - Sebat Genclikspor -:-
20:0052 Orduspor - Aliaga -:-
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00Energetik - Sagadam -:-15:00FC Asgabat - Altyn Asyr -:-
15:00Kopetdag Asgabat - Arkadag -:-
UGANDA: Premier League
16:00Gadaffi - Express -:-UKRAYNA: Ukrayna Kupası
19:00Vorskla - Shakhtar -:-UMMAN: Professional League
17:00Oman Club - Al Nahda -:-ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Ahli - Al Salt -:-18:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-
20:45Maan - Al Wehdat -:-
VİETNAM: V.League 2
12:00TTBD Phu Dong - Dong Thap -:-13:00Dong Nai - Hoa Binh -:-
13:00Long An - Binh Phuoc -:-
14:00Ba Ria Vung Tau - Hue -:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
18:00Lamia - Aris -:-20:00Olympiakos - AEK -:-
20:00PAOK - Panathinaikos -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00Kampaniakos - Kozani -:-16:00Karditsa - Aiolikos -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00AEL Larissa - Makedonikos -:-16:00Kalamata - Ionikos -:-
16:00PAE Chania - Ilioupoli -:-
ZAMBİYA: Super League
16:00Green Eagles - Zanaco -:-16:00Kabwe - Red Arrows -:-
16:00Kansanshi - Mutondo Stars -:-
16:00Konkola - Trident -:-
16:00Nkwazi - Mufulira -:-
16:00Power Dynamos - Forest Rangers -:-
16:00Prison Leopards - NAPSA Stars -:-
16:00Zesco Utd - MUZA -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.