Futbol » Yarın » Hepsi
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00PSG - Dortmund -:-TÜRKİYE: Türkiye Kupası
20:30Beşiktaş - Ankaragücü -:-ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Osnabruck - Schalke -:-ALMANYA: Regionalliga Batı
20:00Wuppertaler - Düsseldorf II -:-ALMANYA: Oberliga Bremen
20:00Bremen II - Oberneuland -:-ARJANTİN: Primera Nacional
21:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba -:-ARJANTİN: Torneo Federal
02:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig -:-ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros -:-ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 -:-21:00Belgrano 2 - Racing Club 2 -:-
21:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 -:-
21:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
02:00Caiquetio - CDRA -:-04:00Sport Boys - Caravel -:-
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Çin U17 K - Avustralya U17 K -:-14:00Japonya U17 K - Tayland U17 K -:-
AVUSTRALYA: NSW League One
13:00Nepean - Hakoah Sydney -:-AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00Weiz - Weindorf St. Anna -:-AVUSTURYA: Steiermark
20:00Hartberg (Am) - Lebring -:-20:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
20:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming -:-
20:00SV Frauental - Koflach -:-
20:00SV Union Gnas - Furstenfeld -:-
20:00SV Wildon - Heiligenkreuz -:-
20:00UFC Fehring - Kalsdorf -:-
20:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch -:-
BAE: BAE Pro Ligi
19:45Al-Wahda - Al Nasr -:-BANGLADEŞ: Federation Cup - Playofflar
12:00Mohammedan - Bangladesh Police -:-BREZİLYA: Serie A
02:00ErtelendiJuventude - Atletico GO -:-BREZİLYA: Serie B
01:00Ceara - CRB -:-02:00Ponte Preta - Amazonas -:-
03:00Santos - Guarani -:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00Londrina - CSA -:-02:00Sao Bernardo - Ferroviario -:-
BREZİLYA: Serie D
02:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI -:-21:30Audax RJ - Democrata SL -:-
BREZİLYA: Gaucho 2
01:30ErtelendiVeranopolis - Passo Fundo -:-BREZİLYA: Goiano 2
01:00Gremio Anapolis - Ouvidorense -:-BREZİLYA: Matogrossense 2
02:00Operario FC - Atletico MT -:-BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 -:-BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 -:-BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
01:00Cruzeiro K - Palmeiras K -:-03:00America Mineiro K - Flamengo K -:-
21:00Fluminense K - Avai Kindermann K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Botafogo PB K - Uniao RN K -:-ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Emat - Agri - Tchad -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
18:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
18:00Peru U20 - Kosta Rika U20 -:-DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
11:00Türkiye U16 K - Azerbaijan U16 K -:-12:00Hırvatistan U16 K - Macaristan U16 K -:-
14:00Beyaz Rusya U16 K - Kazakistan U16 K -:-
18:00Israel U16 K - Yunanistan U16 K -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Tecnico U. - Imbabura -:-EKVADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors -:-ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00West Armenia - Urartu -:-18:00Ararat-Armenia - BKMA -:-
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
22:00Berkane - Moghreb Tetouan -:-FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
20:05PPJ - JaPS 2 -:-GİNE: Ligue 1
19:00Hafia - Milo FC -:-GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Cape Town City - Swallows -:-20:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy -:-
20:30Royal AM - Cape Town Spurs -:-
20:30Supersport - Sekhukhune -:-
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
19:00Achnas - AEL Limassol -:-19:00Karmiotissa - Nea Salamis -:-
19:00Othellos Athienou - Doxa -:-
HONG KONG: Premier League
14:45Tai Po - Hong Kong FC -:-İNGİLTERE: League One - Playofflar
22:00Bolton - Barnsley -:-İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Charlton U21 -:-15:00Peterborough U21 - Coventry U21 -:-
15:00QPR U21 - Barnsley U21 -:-
21:00Colchester U21 - Watford U21 -:-
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-14:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 -:-
14:30Sunderland U18 - Blackburn U18 -:-
20:00Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18 -:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45Airdrieonians - Partick Thistle -:-İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
21:45Alloa - Hamilton -:-21:45Montrose - Inverness -:-
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
21:45Dumbarton - Stirling -:-21:45Spartans - Peterhead -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
21:30Muleno - Pulpileno -:-İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
19:00H. Akko - Hap. Ramat Gan -:-19:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram -:-
19:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon -:-
19:00Nes Tziona - H. Kfar Saba -:-
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
19:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-19:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya -:-
19:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias -:-
19:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon -:-
İSVEÇ: Superettan
20:00Orgryte - Helsingborg -:-İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Atalanta U23 - Trento -:-21:30Audace Cerignola - Giugliano -:-
21:30Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
21:30Gubbio - Rimini -:-
21:30Juventus U23 - Arezzo -:-
21:30Legnago Salus - Lumezzane -:-
21:30Pescara - Pontedera -:-
21:30Taranto - Latina -:-
22:00Picerno - Crotone -:-
KANADA: Championship
18:00Forge - CF Montreal -:-KATAR: Emir Cup
17:15Qatar SC - Al-Waab -:-20:00Umm-Salal - Al Bidda -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-00:00Inter Palmira - Huila -:-
03:00Llaneros - Real Santander -:-
03:30Quindio - Cucuta -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30US Panda - Groupe Bazano -:-16:30Simba - Blessing -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
04:00Escorpiones - Santa Ana -:-KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
17:35Al Naser - Al Arabi -:-20:25Al Salmiya - Al Qadisiya -:-
LETONYA: Virsliga
17:30Grobina - BFC Daugavpils -:-18:00Tukums 2000 - Jelgava -:-
LİBYA: Premier Lig
18:00Abu Salim - Al Madina -:-18:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata -:-
18:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer -:-
18:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-
18:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad -:-
LİTVANYA: Kupası
17:00Tauras - Siauliai FA -:-17:30FK Minija - Suduva -:-
17:30Riteriai - Banga -:-
19:00Atmosfera - BFA Vilnius -:-
19:00BE1 NFA - Ekranas -:-
19:00Garliava - Kauno Zalgiris -:-
19:00Nemunas - Sveikata -:-
MALTA: FA Trophy
20:00Floriana - Gzira -:-MISIR: Premier Lig
19:00Al Ahly - Al Ittihad -:-MYANMAR: MNL League Cup
12:00University - Shwe Pyi Thar -:-12:30Chinland - Mahar United -:-
NİJER: Super Ligue
18:15Akokana - Olympic Niamey -:-18:15Jangorzo - Sahel -:-
18:15Urana - Liberte -:-
ÖZBEKİSTAN: Super League
16:00Din. Samarkand - Olympic -:-16:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad -:-
17:00OKMK - Nasaf Qarshi -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-02:30Encarnacion FC - Guairena -:-
PERU: Liga 2
23:30Llacuabamba - Juan Pablo II -:-21:00Santos - Comerciantes -:-
23:30ADA Jaen - San Marcos -:-
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
19:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni -:-18:00Targu Secuiesc - Odorheiu -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
18:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-18:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-18:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 -:-18:00Jiul Petrosani - Turceni -:-
18:00Lupac - U Craiova 1948 2 -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00Soimii Lipova - Progresul Pecica -:-18:00Teuz Cermei - Ineu -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00Bihor - Phoenix Buzias -:-18:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj -:-18:00ErtelendiTargu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00Satu Mare - Baia Mare -:-18:00Victoria Carei - Baile Felix -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-18:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
15:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar -:-19:00Radnik - Javor -:-
19:00Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
20:00Vozdovac - Zeleznicar Pancevo -:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
18:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. -:-18:00Indjija - Smederevo -:-
18:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
20:00Macva - OFK Beograd -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:30Old Edwardians - Ports Authority -:-SOMALİ: National league
15:30Gaadiidka - Horseed -:-SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55Hajer - Al Kholood -:-19:20Al Najma - Al Safa -:-
19:20Jeddah - Al-Faysaly -:-
ŞİLİ: Primer B
01:00La Serena - Arica -:-TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00FC Asgabat - Sagadam -:-UGANDA: Premier League
16:00Gadaffi - Maroons -:-16:00Mbarara City - URA SC -:-
19:00Kampala City - UPDF -:-
UMMAN: Professional League
17:00Al Nasr - Al-Wahda -:-19:20Bahla - Al Seeb -:-
VİETNAM: National League Women
12:00Ha Noi 2 K - Ha Noi K -:-12:00TKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.